(Görme Özürlüler İçin)
ÜYE GİRİŞİ

Vatandaşlık No:
Şifre:
 
Şifremi Unuttum
TÜRGÖK Üyelik Formu

Yazı Boyutu Büyüklüğü:
A-|A0|A+


E-Bülten Aboneliği

E-posta Adresiniz

Arkadaşınla Paylaş

İsminiz:

E-posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-posta Adresi:

Ekim/Kasım Etkinliklerimiz

     
 
TÜRGÖK Logosu
TÜRGÖK
Türkiye Görme Özürlüler Kitapligi
Ödünç Kabartma Kitap Biriminin Fotoğrafı

Berksan-Yüksel ATAKAN Ek Hizmet Binasının Açılışı

 

Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı’nda  Ödünç Kabartma Kitap Projesinin uygulanabilmesi için Sayın Berksan-Yüksel ATAKAN çiftinin bağışlarıyla TÜRGÖK’e bir ek bina sağlandı. Berksan-Yüksel ATAKAN ek hizmet binasının  açılışı  TÜRGÖK Yönetim Kurulu, Gönüllüler ve Sayın ATAKAN çiftinin katılımıyla 12.10.2011’de gerçekleştirildi.

Fotoğraf

Ege Pasaport Lions Kulübünün Ziyareti

 

Ege Pasaport Lions Kulübü Başkanı Sayın Songül PARLAYAN ve kulüp üyeleri 18.10.2011 tarihinde kitaplığımızı tanımak ve yeni projeler düzenlemek için ziyaretimize geldiler. Kulüp üyeleri Stüdyomuzda sesli kitap okumak için ses denemesi yaptılar.

 

Otomotiv Fuarında Tanıtım

 
25.10.2011-30.10.2011 Tarihleri arasında düzenlenen İzmir Otomotiv Fuarı'nda Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı'nın da standı vardı. Gönüllülerimizin desteğiyle sürdürülen standa ilgi yoğundu.
Fotoğraf

Yeni Asır TV’de Biz Kadınlar Programına Konuk Olduk

Fotoğraf
Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı Başkanı Sayın Tülay YAZGAN 02.11.2011’de YENİASIR  TV’nin Biz Kadınlar Programı sunucusu  Sayın Engin Demir’e konuk oldu. Programda Onursal Başkanımız Sayın Gültekin YAZGAN ve TÜRGÖK hakkında bilgi veren  Sayın Tülay YAZGAN duygulu anlar yaşadı. Kıtaplığımızın devam eden projeleri hakkında açıklama yapan  YAZGAN üniversite sınavına hazırlanan 150 TÜRGÖK üyemizden 51’inin gönderdiğimiz LYS hazırlık test CD’lerinin desteği ile üniversiteyi kazandığını belirtti.
 

Kanal Türk Kitaplığımızı Ziyaret Etti.

 
Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı’nın tanıtımı ve daha çok gönüllü ve görme özürlü kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla 03.11.2011’de yapılan çekim, 08.11.2011 tarihinde KanalTürk Ana Haber Bülteninde seyircilerle buluştu. Programı Buradan izleyebilirsiniz.
 

Proje Kapsamında Bergama M Tipi Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaret.

 
Sabancı  Vakfı Hibe Programları kapsamında; Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı,  Bergama M Tipi Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ortaklığında sürdürülen ve İzmir Devlet Tiyatrosu tarafından desteklenen Engelli Dayanışması ile Engelsiz Gelişim Projesi çalışmalarını yerinde görmek için Sabancı Vakfı Programlar Sorumlusu Sayın Hanzade GERMİYANOĞLU  Bergama M Tipi Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nu, TÜRGÖK yetkilileryile birlikte 22.11.2011’de ziyaret etti. Proje kapsamında Türkiye Uğur Böcekleri Proje eğitimcisi Okan YILMAZ tarafından “Kendi Hayatının Lideri Ol” semineri verildi. Seminer sonunda tutuklu gençlerimiz bu çalışmaların, yaşamlarında fark yarattığını, böyle bir projenin içinde olmaktan mutluluk duyduklarını bizlerle paylaştılar.
 
 
  • TÜRGÖK her geçen gün farklı projelerle tanıtım çalışmalarını genişletiyor. Faaliyetlerimizi genişletmek amacıyla her türlü desteğiniz bizler için çok önemli.
  •  
  • Gönüllü çalışmalara katılmak, proje grubuna dahil olmak ya da bağışlarınızla bizleri desteklemek isterseniz 224 26 27 No’lu telefondan kitaplığımızla iletişime geçebilirsiniz.
  •  
     
     
    Sosyal Paylasimlar:   Facebook Logo Facebook   Twitter Logo Twitter   Youtube Logo Youtube   TÜRGÖK