(Görme Özürlüler İçin)
ÜYE GİRİŞİ

Vatandaşlık No:
Şifre:
 
Şifremi Unuttum
TÜRGÖK Üyelik Formu

Yazı Boyutu Büyüklüğü:
A-|A0|A+


E-Bülten Aboneliği

E-posta Adresiniz

Arkadaşınla Paylaş

İsminiz:

E-posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-posta Adresi:


          Merhaba TÜRGÖK ailesi.

          Öncelikle, başta rahmetli Sayın  Gültekin YAZGAN ve enerjisiyle bize örnek olan manevi annem SAYIN Tülay YAZGAN olmak üzere tüm TÜRGÖK ailesine saygı ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sizlerle yaklaşık 6 yıl önce tanıştım. Daha önce sesli kitaplar olmasına rağmen haberdar olamamıştım.
İlk kez sesli kitaplarla sizin vasıtanızla karşılaştım. Bugün hayatımdaki değişiklikleri ve sayenizde yeniden planlamaya çalıştığım geleceğimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Kitap okumayı çok sevmeme rağmen 2009’a kadar sadece bir iki kitap okuyabilmiştim çünkü çok az görebiliyordum.
Ama TÜRGÖK’le tanıştıktan sonra abartısız 700’ün üzerinde kitap okudum.
Hem de klasiklerden modern yazarlara, kuantum fiziğinden, dinler tarihine kadar geniş bir yelpazede.
Ayrıca üniversite sınavlarına hazırlandım sizden aldığım hazırlık sesli kitaplarıyla Kocaeli İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazandım.
Bu yıl okulum bitti artık 2. Üniversitemden de mezun oldum. İlk üniversitemi neredeyse akla karayı seçerek bitirebilmiş tim. Gazetecilikte ise oldukça kolay okuyabildim. Simdi yerel bir gazetede köşe yazıları yazıyorum.
Eğer mümkün olursa ulusal gazetelere geçmeye çalışacağım. Daha da önemlisi yüksek lisans okumayı planlayabiliyorum.
Biliyorum ki her konuda artık sesli kitaplar var.
ALES’e  sizden aldığım CD’ lerle hazırlanmaya başladım bile. Eğer TÜRGÖK‘le daha önce tanışabilseydim belki akademisyen olmayı bile düşünebilirdim.
İkinci üniversiteyi, isim dolayısıyla neredeyse derslere hiç girmeden başarıyla bitirdim. Zaman zaman şu soruyla karşılaşıyorum. Nasıl böyle başarılı olabiliyorsun?
Aslında bu sorunun Türkçesi şöyle; gözlerin görmüyor ama yine de nasıl başarabiliyorsun? Onlara verdiğim cevabı bir daha tekrarlayayım.
TÜRGÖK ailesi sayesinde. Evet sizler iltifatlara layıksınız ama inanın bu sözler iltifat değil gerçeğin sadece küçük bir parçası.
Dervişle gül kokan papatya hikayesini bilirsiniz ama, ben bir daha paylaşmak istiyorum. Derviş kırda bir papatyayla karşılaşmış papatyanın gül kokuyor olması Derviş’i şaşırtmış ve papatyaya sormuş.
Sen basit bir papatyasın nasıl oluyor da gül kokuyorsun?  Papatya cevap olarak doğru ben basit bir papatyayım ama güller arasında büyüdüm bu koku onlardan demiş.
Benim gibi yüzlerce basit papatyayı gül kokutan tüm TÜRGÖK güllerine sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız…

                                                                                                                                Kazım KÖSE