(Görme Özürlüler İçin)
ÜYE GİRİŞİ

Vatandaşlık No:
Şifre:
 
Şifremi Unuttum
TÜRGÖK Üyelik Formu

Yazı Boyutu Büyüklüğü:
A-|A0|A+


E-Bülten Aboneliği

E-posta Adresiniz

Arkadaşınla Paylaş

İsminiz:

E-posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-posta Adresi:

Mayıs 2012 Etkinliklerimiz

<body>
     
 

Ömer KÖROĞLU Kitaplık Ziyareti - (04.05.2012)

resim

Radyo Pause’da “Vesaire” adlı programı sunan Sayın Ömer KÖROĞLU 04.05.2012 tarihinde kitaplığımızı ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi aldı.

2. Öykü Yarışması Ödül Töreni - (16.05.2012)

resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim

TÜRGÖK 2. Öykü Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığının bu yıl ikincisini düzenlediği Öykü Yarışmasının 09. Nisan’da sona eren başvuru süresi içinde; yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen toplam 55 öyküyü Birsen FERAHLI (Yazar), Canan TAN (Yazar), Düriye AYYILDIZ (Edebiyat Öğretmeni), Hidayet KARAKUŞ (Şair, Yazar), Mavisel YENER (Yazar), Muzaffer İZGÜ (Yazar), Y. Bekir YURDAKUL (Gazeteci), Tülay YAZGAN (TÜRGÖK Temsilcisi) değerlendirdi. 16.05.2012 tarihinde İzmir Sanat Merkezi’nde düzenlenen Ödül Töreniyle ödüller sahiplerini buldu.
Kazananların ödülleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımızın eşi Sayın Türkegül KOCAOĞLU, İzmir İl Dernekler Müdürü Sayın Bülent KORKMAZ, İzmir Atatürk İl Halk Kütüphanesi Müdürü Sayın Talat AYDİLEK, İzmir Büyükşehir Belediye Danışmanı Sayın Muzaffer TUNÇAĞ ve Jüri üyeleri tarafından verildi.

Ege Pasaport Lions Kulübü TÜRGÖK'ü Ziyaret Etti - (17.05.2012)

resim

Ege Pasaport Lions Kulübü, Bahar Lions Kulübü ve 118-R Genel Yönetmeni Sayın Ahmet AŞIR 17.05.2012 tarihinde kitaplığımızı ziyaret ettiler. Bu ziyaretlerinde TÜRGÖK Stüdyolarında seslendirilmiş “Görme Engelliler Kişisel Gelişim Programı” nı içeren CD’leri üyelerimize yollamamız için bir tören eşliğinde Sayın Tülay YAZGAN’a sundular.

Balçova Rotary Kulübü TÜRGÖK'ü Ziyaret Etti - (22.05.2012)

resim
resim
resim

İzmir Balçova Rotary Kulübü’nün eşleştirilmiş bağış olarak yaptıkları proje sonucunda Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı bir hızlı tarayıcı makinasına sahip oldu. Bu makina ile kitaplar hatasız ve çok hızlı taranarak daha çok kabartma ödünç kitabın basılması sağlanacak. Tarama makinasının teslim töreninde İzmir Balçova Rotary Kulüp Başkanı Harun OKLAY, Balçova Rotary ve Balçova Rotaract Kulübü Üyeleri, Türgök Yönetim Kurulu ile 22.05.2012’de TÜRGÖK’te bir araya geldiler.

 
 
 
Sosyal Paylaşımlar:   Facebook Logo Facebook   Twitter Logo Twitter   Youtube Logo Youtube   TÜRGÖK
 
 
</body>