(Görme Özürlüler İçin)
ÜYE GİRİŞİ

Vatandaşlık No:
Şifre:
 
Şifremi Unuttum
TÜRGÖK Üyelik Formu

Yazı Boyutu Büyüklüğü:
A-|A0|A+


E-Bülten Aboneliği

E-posta Adresiniz

Arkadaşınla Paylaş

İsminiz:

E-posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-posta Adresi:

Ziyaretçi Defteri Mesajları


Elif yetiskol

Merhaba arkadaslar dogustan gozlerim az goruyo su anda 32 yasindayim bu yuzden okul hayatim oldukca zor gecti TURGOK ten yaklasik alti 6 kadar once ablamin sayesinde haberdar oldum icimde uhte kalan kitap okuma merakimi artik TURGOK sayesinde yayinlanan sesli kitaplarla giderebiliyorum bunun icin TURGIK e ve butun gonullu okuyuculara cok ama cok tesekkur ediyorum

Nurcan Işıkcevahir

türgök ailesinin yeni yılını en güzel dileklerimle kutlarım 2016 yılının hepimiz için sağlıklı mutlu ve güzel geçmesidir arzum ve isteğim saygı ve sevgilerimle

NURCAN IŞIKCEVAHİR

Mübarek kurban bayramınızı en güzel duygularımla kutlarım

nurcan ışıkcevahir

yeni yılınız kutlu olsun nice nice mutlu senelere hep birlikte

NURCAN IŞIKCEVAHİR

TÜRGÖK ailesinin mübarek kurban bayramını en iyi en güzel dileklerimle kutluyorum hep birlikte daha iyi daha güzel bayramlara diyorum saygılarımla

ilker kütükoğlu

Nice on seneler dilerim ve yapacağınız çalışmalarda başarılar dilerim. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Erdoğan ÖZTÜRK

Herkese Merhabalar. Bu siteyi kardeşim bulup bana önerdi. Ameliyatımda sonra yaklaşık 10 senedir hiçbir kitap veya okuyamaz olmuştum. Sizin gönderdiğiniz sesli kitaplar ve dergiler sayesinde hayata yeniden tutunuyorum. Üstelik Liseyi açık öğretimden bitirdim. Üniversite sınavına girdim ve açık öğretimden başlayacağım inşallah. Sizin kaynaklarınızla yine EKPS sınavına hazırlandım ve iyi bir puan aldım. Her şey için ALLAH razı olsun siz ve gönüllü tüm arkadaşlardan. Selamlar hepinize.

ayten Arabacioglu

Kızım goz ameliyatı oldu ve okul preje ödevi olarak bir kitap okuması gerekliydi internette sesli kitap var mıdır diye araştırırken sitenizi gördüm gerçekten çok gurur verici bir iş olmuş Tebrikler gerçi bizim için değilmiş .Ellerinize sağlık

Nurcan Işıkcevahir

Ben de görme engelli birkişiyim tüm engelli arkadaşlarımın ve kardeşlerimin sorunlarımızın ve ihtiyaçlarımızın bir gün değil her zaman hatırlanmasını dilerimbiz egörme engellibireylere de çok büyük destek olan TÜRGÖK ailesine de çok teşekkür ederim engelliler günümüz kutlu olsun

Fatma ÖZDEMİR

ÖNCELİKLE TÜRGÖK AİLESİNE MERHABALAR DEMEK İSTİYORUM. BEN TÜRGÖK'Ü MAALESEF ÇOK GEÇ ÖĞRENDİM. AMA BUYIL YANİ BUGÜN ÜYE OLDUM. TÜM EMEĞİ GEÇENLERE SONSUZ MİNNETTARIM. YURT DIŞINDA YAŞIYORUM NİKETİM TÜRKİYEMİZDE DAHA ÇOK SAYGI, VE YARDIM SEVERLİK VAR ENGELLİLERİMİZ ADINA. VE CİDDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ZİRA SESLİ KİTAPLAR KOLAY OLMUYOR BURDA BULMAK. TEK ÜMİDİM TÜRKÇE KABARTMA YAZI ÖĞRENMEK. HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜR VE SAYGILARIMIZ SUNARIM..

salih yalta

gerçekten projeleriniz çok güzel hele kabartma kitap daha güzel yetişkinler içinde kabartma kitap basılmaasını istiyorum.emeği geçen tüm çalışanlara çok teşşekkür ederim.

nurcan ışıkcevahir

iyi günler,ben sizin kitaplığınızla 2006 yılında tanıştım.2006 yılından beri sizin gönderdiğiniz o kitapları ve dergileri çok severek ve dikkatle dinliyorum.şimdi kitap okuyabildiğim için size çok minnettarım ve çok teşşekkür ediyorum.zaten başarılısınız ve ben bu başarınızın devamını diliyorum.

Ayşenur Özfırat

Bir ödev yapmaya çalışırken keşfettim çok güzel çalışmalarınız olmuş. Bu hayatta gördüğümüz ışığı, renkleri,duyduğumuz sesleri, notaları ancak bu kadar değerli bir hizmetle sunabilirmişiz onu anladım. Karanlığa bir mum da biz yakabilirmişiz.

ERKAN KÖKCÜ

biz engelilere yaklaşmak istiyoruz millet çocuğunu çekiyor

jale sarıtoprak

sadece teşekkür etmek için yazıyorum. kütahya tavşanlıdaki özel eğitim sınıfı öğretmeniyim. hafif zihinsel sorunu olan öğrencim Mustafa ya kısaltmasız dergi gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. çünkü bu yıl ders kitabındaki hece kısaltmalarından dolayı takip edemiyor. çalışmalarınzda başarılar dilerim.

izmir rent a car

Eğitime yönelik üretimimizde en büyük hedefimiz, her eğitim seviyesindeki öğrencilerin kitap ihtiyaçlarını, onların sınav takvimlerini de göz önüne alarak, kabartma ve sesli olarak karşılamaya çalışmanı gönülden tebrik ediyorum başarılarınız devamını dilerim.

Aziz TÜRKMEN

Sitenizde "site yönetimine ulaşın" linkinden site yönetimine mesaj atamıyorum. Sürekli güvenlik kodu yanlış girildi diye hata mesajı döndürüyor. İnternet explorer ve mozilladan da gönderdim aynı hata.4 hanelirakam çıkıyor doğrulama kodu olarak. Çıkan rakamları doğru giriyorum ama yanlış girildi diyor.Bilginize....

FATMA AYDAR

SAYIN GÜLTEKİN YAZGANI SAYGI VE RAHMETLE ANAR TÜM TÜRGÖK KURUCULARINA VE GÖNÜLLÜLERİNE 8.YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI İÇİN TEŞEKKÜR EDER NİCE NİCE YILDÖNÜMLERİ DİLERİM SEVGİ VE SAYGILARIMLA.....

Helin İdil ÖZDEMİR

yeni öğrendim ve çok üzüldüm başkanımıza allahtan rahmet diliyorum allah yakınlarına sabır versin görme engelli olan bizler çok değerli birini kaybettik Yazgan ailesinin başı sağolsun başkanımızın mekanı cennet olsun

Sinem Taşal

Merhaba, Öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum, çok önemli ve değerli çalışmalar yürütüyorsunuz. Ben İzmir'de yaşıyorum, ben de gönüllü olmak, sesli kitap okuyarak çalışmalarınıza destek olmak isterim. Bunun için gerekli şartlar, yapılması gerekenler nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

elif zaptiyeoğulları

Sayın Gültekin YAZGAN'ın vefatını üzüntüyle yeni öğrendim... Kendisinin yolu ışık olsun... Eşi Tülay hanıma ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum... Onu çok sevmiştik... Her zaman saygıyla anacağız...

M.Nurullah SAYDUT

Saygıdeğer TÜRGÖK ailesi, görme özürlü olan bizler asıl şimdi gözümüzü kaybettik. Kaybımız büyük, acımız tarifsiz ama ümitsiz değiliz. Zira, Gültekin Bey arkasında bizim için ışık olacak yüzlerce göz bıraktı. Allah Gltekin Beye rahmet etsin, ailesine, yakınlarına ve biz savenlerine sabır versin. Başımız sağolsun. Nurullah ve kardeşleri.

Ayşe akay

Sayın türgok yakınları, sayın gültekin yazgana allahtan rahmet diliyorum. Bütün Yakınlarınada allah sabır versin. hepimizin başı sağolsun.

Ayşe akay


FATMA AYDAR

BAŞKANIMİZA ALLAHTAN RAHMET YAZGAN AİLESİNE TÜRGÖK ÜYELERİNE SABIR DİLERİM

Duygu Elişen

Değerli Kurucu Başkanımız Gültekin Yazgan'ın vefat ettiğini duyunca çok üzüldük. Ailesine ve tüm Türgök çalışanlarına başsağlığı diliyoruz. Allah mekanını cennet eylesin. Gap Görme Engelliler İ.Ö.O. 6-A sınıfı öğrencileri adına, Duygu Elişen. Saygılarımızla.

Aslıhan Yokuş

iyi günler, gerçekten çok güzel bir dernek ve bana çok yardımcı oluyor. buradan kitap dinlemek gerçekten çok zevkli. :)

Erdoğan TAŞ

Tüm TÜRGÖK çalışanlarının ve en başta Tülay Hanıma başsağlığı dilerim.Ankara Bahçelievler mezunuyum Allah nur içinde yatırsın emekleri unutulmaz.

Nilgül YILDIRIM

Göndermiş olduğunuz cdler sayesinde kitap okuma aşkına tekrar geri dönüş yapabildim. Beni hem hayata bağladı, hemde böyle değerli eserleri tekrar takip edebilmemi sağladı. Bu yüzden tüm TURGÖK çalışanlarına kurucularına saygı sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca Gültekin Yazgan için Allah'tan rahmet kalanlar için de sabır diliyorum.

Sadullah AYYILDIZ

meraba sayın turgok çalışanları öncelikle kütüphaneye emeği büyük olan kurucu başkanımız gültekin yazganı kaybettdik gerçektende büyük değerlerimizden birini kayb ettdik ben onun tüm yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ondan allah razı olsun mekanı cennet olsun yüce rabbim rahmet ettsin allah geride kalanlarına sabır versin siz çalışanların da onun yapmak istediği projeleri en güzel şekilde yapacağınıza inanıyorum yeni hizmetlerinizde de başarılarınızın devamını diliyorum saygılarıml

Gözde KILIÇ

Kurucu Başkanımız Gültekin Yazgan'a allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Allah geride kalanlara baş sağlığı diliyorum.

Cüneyt ARAT

Merhaba değerli TÜRGÖK çalışanları. yıllardır engellilere çok güzel hizmetler veriyorsunuz. görme engellilere cd ve dergilerinizle hayata bağlıyorsunuz. güleryüzlü personelleriniz. başarılarınızın devamını diler, saygılarımı sunarım cüneyt arat kıbrıs engellihakları kurulu başkanı.

Mustafa Yılmaz ERİM

ÇOK DEĞERLİ AĞABEYİMİZİN VEFATINI BÜYÜK ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİK. TÜM YAZGAN AİLESİNE TURGOK PERSONELİNE GÖNÜLLÜLERİNE VE ÜYELERİNE BAŞ SAĞLIĞI SEVGİLİ AĞABEYİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUZ MEKANI CENNET OLSUN.

Ayfer ERDEMİR

Ulu Önderin dediği gibi: ”GÖRMEK SADECE YÜZÜMÜ GÖREBİLMEK DEĞİLDİR” dememişmiydi? Bunu yaşamında başaran ve bizlerle paylaşan, örnek alınacak, tanımakla gurur duyduğum, İzmir’de olmasıyla şanslı olduğumuzu hep hissettiğim, yüreği, insan. Öncelikle Tülay öğretmenim, ailesi ve binlerce seveninin başı sağolsun. Kolayı herkes yapar. Zor olan da paylaşınca kolay; asla vazgeçmeden çıkarsak yola, eğitimle dimdik yarınlarda. Kurduğun Işığın hiç sönmiyecek DEĞERLİ BÜYÜĞÜM.

Sevinç BAYRAM

TÜRGÖK'ün kurucusu, değerli büyüğümüz, paylaşmayı bilen yüreğinizle “BİZ KARANLIKTA BİLE IŞIGI GÖRÜYORUZ” diyen, bana ve binlerce insana ışık oldunuz. Başımız sağolsun. Yattığınız yer nur olsun. Tüm engelliler örnek bir KAHRAMANINI kaybetti.

Gülgün KANSU

Tüm engellere rağmen yaşamın güzelliğini içimizde mutlak bulmamız gerektiğini kimliği ve eserleriyle bizlere öğreten değerli büyüğümüzü saygıyla ve dualarımızla anacağız..

Mustafa Musa BEYDOĞAN

Saygıdeğer büyüğümüz, Gültekin YAZGAN Beyefendinin dünyasını değiştirme haberini almanın büyük hüznünü duymaktayım. Kendisi bizler için hedeflenebilinecek en önemli modellerden biridir. Gerek Türkiye'de körlerin daha rahat yaşayabilmesi için verdiği çabalar; gerek aile yaşantısı ile bizlere hep örnek olmuş, her zaman da örnek olacaktır. Rahmete kavuşmasından 2 gün sonra bu haberi duymak beni daha da çok sarstı. Önceden haberdar olmuş olsam son yolculuğuda onu sevenlerle beraber olmayı çok isterdim. Kıymetli eşi sayın Tülay YAZGAN hanımefendi başta olmak üzere, kıymetli oğulları Yankı Ve Çağrı YAZGAN Beylerin de Başları sağolsun. Onlar ve bizler Gültekin Babamızın emanetini gönlümüzde ve fikirlerimizde taşıyacağız. Boğazım düğümlenerek yazdığım ender dakikaları yaşıyorum. Yüce yaradan mekanını cennet eylesin. Kalanlarına da sabırlar diliyorum. Ankara'dan Mustafa Musa BEYDOĞAN.

Zahir ARIKAN

Çok değerli hocamızı kaybettiğimizi duydum. Derin üzüntülerimi bildirir, tüm TÜRGÖK yönetiminin ve üyelerimizin başı sağolsun. Başkanımıza Allah'tan rahmet dilerim ve mekanı cennet olsun. Eşi ve yakınlarına da Allah'tan sabır dilerim.

Ali ÖZER

Umutsuz insanlara umut olan büyük insanı kaybettik; hepimizin başı sağ olsun. Kurmuş olduğu kitaplık bundan sonra da ışık tutmaya devam eder inşallah.

Ali Küçükçınar

Daha önce kitaplığınızda Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümündeki arkadaşlarımızla kitap okumuştuk. Bugun sayın Gültekin Yazgan'ın vefat etmiş olduğu haberini aldım. Başımız sağolsun. allah size ve sevenlerine sabır versin. Hayata başka gözlerle bakanların hep yanındaydı. İnşallah gittiği yerde de huzur içindedir.

sevgi bulut

TÜRGÖK'ün kurucusu değerli büyüğümüz sayın Gültekin Yazgan'ı kaybettiğimizi öğrendim. üzüntümüz büyük. sayın Yazgan'a allahtan rahmet, ailesine ve tüm tanıyanlarına sabır diliyorum. onun çizdiği engelsiz yaşam yolunda engellerle mücadelemizi yılmadan sürdüreceğiz. Bize bırakmış olduğu eserlerine sahip çıkacağız.

erkan avkuş

geçen ay göndermiş olduğunuz ufuk açıcı dergiden dolayı teşekkür ederim. Fakat mp3 çalarım olmadığı için daha rahat dinleme olanağım olmuyor.

Nabi PARLAK

Görme engelli insanların dünyasında yeni ufuklar açtığınız için teşekür ederim.Başta Turgok çalışanları ve sorumluların,tüm engelli insanların yeni yılını kutlar yeni yılın sevgi saygı seviye getirmesi dileği ile sevgi ve mutluluklar dilerim

aslıhan yokuş

siteniz gerçekten çok güzel ve kullanışlı olmuş ama geçen ay istediğim kitaplar gelmedi bu ay istedim inşallah gelirler :)

Nabi PARLAK

Değerli arkadaşlarım görme engellilere vermiş olduğunuz bu değerli hizmetten dolayı hepinizi tebrik ederim ve çalışmalarınızda başarılar dilerim.Saygılarımla

eray öztürk

merhaba sitenizin içeriği çok güzel.

esra acıpınar

kitap okumazı çok isterdik onuda sizin sayenizde o isteğimize ulaştık teşekkür ederim

Burçak Kalkan

Selam Olsun henüz tanımadığım dostlara...Herşey gözümün arkasındaki ağrıyla başladı.Gittiğim doktor göz tansiyonum olduğu ile ciddiyet kazandı ve bugünkü ciddi taramayla da herşeyin normal olduğu anlaşıldı.Ama hiç bu kadar yaklaşmamıştım sizlere...Tüm duygusal kişiliğime rağmen bu kadar gerçek değildi öteki dünyayı anlamak...GÖZSÜZ GÖRMEYİ ÖĞRENMEK ANLAMAK GÖZÜNÜ DİĞER ORGANLARA AKTARMAK? KAFAM ÖYLE DOLU Kİ...Bugün hastaneye giderken önünden hep geçtiğim Eyüp körler kütüphanesine başka baktım söz verdim kendime sonuç ne çıkarsa çıksın.Oraya gideceğim ...Ben bir işe yarayabilir miyim acaba? uzatıyorum elimi önce lütfen siz yol gösterin siz bana ne yapabilirm?

ferhat kaygusuz

Merhabalar! Öncelikle gerçekleştirdğiğiniz hizmetlerden dolayı sizlere teşekkürü bir borç bildiğimi anımsatarak mesajıma başlamak istiyorum. Kitaplığınızın, Türkiye'nin sosyo-kültürel diye tabir edilen tabakasına hitap ettiğini, bunu geliştirici eylemlerde bulunduğunu ve Türkiye'nin geleceğe daha iyi bakmasını sağlayabileceğini düşünüyorum. Bu açıdan gerek proje çalışmalarınızı gerekse de daha sonraki evreler için planlayacağınız projelerin önümüzdeki periyotlarda da devam etmesini, sizlerinse daha ilk günkü gibi heyecanınızı koruyarak bu yolda emin adımlarla bu şekilde ilerlemenizi temenni eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan Gültekin

Merhabalar; Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ederken; Sitenizde karşılaşmış olduğum bir hatayı sizlere bildirme ihtiyacı hissettim. Sitenizde bulunan, hiç bir kitabı indiremiyorum. Sayfa bulunamadı uyarısıyla karşı karşıyayım. Bu durumu düzeltmenizi rica ediyorum.

Yusuf DUMLUPINAR

Değerli dostlar bu sitenin kuruluşunda ve hizmetlerinizi bizlere ulaşmasında emeği geçen tümünüze sevgi ve saygılarımı iletmek isterim. Size ufak bir önerim olacak, ben elimdeki tüm e- kitapları ve müzik arşivimi TÜRGÖK'le paylaşmak ve sitenizde bulunması suretiyle tüm görme engelli vatandaşlarımıza iletilmesini istiyorum. Eğer bana bir harddisk ulaştırırsanız bu işlemi gerçekleştirir, size bu dosyaları ulaştırırım. Tekrar çalışmalarınızda başarılar diler, saygılar sunarım.

Nuri KOÇAK

Tüm çalışmalarınız, projeleriniz ve harcamış olmuş olduğunuz bütün emekleriniz için size candan teşekkür ediyorum.

Sadullah AYYILDIZ

Meraba sayın TÜRGÖK çalışanları. Ben öncelikle buradan siz değerli TÜRGÖK çalışanlarının ve TÜRGÖK üyelerinin Ondokuz Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı'nı kutlarım. Ben yaklaşık 2004 yılından beri üyenizim. Sanırım o zamanki kitaplığın hizmetlerine bakıyorum, şuan ikibin onbirdeki TÜRGÖK'ün hizmetlerine bakıyorum, dağlar kadar fark var. Ben TÜRGÖK'ü büyüten başta sayın TÜRGÖK çalışanlarına ve TÜRGÖK'ün büymesinde yardımcı olan gönüllü hayır severlerden Allah razı olsun diyor, başarılar diliyorum.

Ayşenur YAZICI

Geçmiş yıllarda görme engelliler için sesli kitap okuma atölyelerine salona gönüllü katılmış yüzlerce kişiye kitap okumuştum. Bir de Beyazıt kütüphanesinde Aziz Nesin'in bazı kitaplarını kaset yapılıp çoğaltılıp, engellilerin sesli kütüphanelerine dağıtılması için seslendirmiştim. Şimdi de boş zamanlarımı yine roman kaydederek sizlere armağan etmek isterim. Bana kayıt yeri adresi verirseniz çok memnun olurum. Sevgilerle kalben ışıkla.

Hilal GÜCÜM

Siteniz çok güzel ve aydınlatıcı olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim. Yakın zamanda sizleri zyarete geleceğiz.

Yılmaz ERİM

TÜRGÖK'ün kuruluş fikrini ortaya getiren kişi veya kişilerden başlayarak, bugünlere getiren herkese çok teşekkür ediyorum. HEPİNİZDEN Hepinizden Allah razı olsun. Halen çalışan ve emeği geçen her kişi için iyi dileklerimi sunuyorum. Sizler, bizlere bir dünya kazandırdınız.

Bilal TUFAN

MERHABALAR. Kuruluşundan beri yaklaşık 7 yıla yakın süredir, hiç bir kamusal desteği olmaksızın büyük bir özveri ve fedakarlıkla gelişiq büyüyen ve büyük bir ivme kaydeder TÜRGÖK kitaplığına emeği geçenleri büyük bir sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum. Sosyal bir devletin yapması gereken asli görevlerinden birini üstlenerek, tamamen gönüllülerinin desteği ile bu çalışmaları sürdürmek, çok onurlu bir hiçmettir. Bu konuda hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Nacizane üzerime düşebilecek bir şey olursa da bilgilendirilmemin yeterli olacağını bilmenizi istiyorum. Çalışmalarınızın hız kesmeksiniz devamını diliyorum. Emeğinizv, yüreğinize sağlık. Saygılarımla.

Turgay TUFAN

Uzun süren çalışmalardan sonra sitemizi aktif hale getirmiş bulunuyoruz. Dilerim tüm üyelerimiz için yararlı olur.

Esin Güner ÇATAL

Antalya'da yaşıyorum. Ben de sesli kitap okuyarak destek olmak isterim.